Baltic Agro rajab Rukki tehnoparki keskuse

baltic agro
Baltic Agro logoga veoautod

Eesti konkurentsivõimelisim hulgikaubandusettevõte Baltic Agro koos Baltic Agro Machinery’ga alustab 5000-ruutmeetrise ja 4 mln eurot maksva põllumajanduskeskuse püstitamist Rukki tehnopargis.

Kõiki Baltic Agro tetgevusvaldkondi hõlmava uue keskuse ehitajaks aadressil Rukki tee 8 on Maru Ehitus ning kinnisvaraarendaja rollis on Baltic Agro ise. Ehitusele asetatakse nurgakivi esmaspäeval, 28. novembril. Uus hoone valmib 2017. aasta suveks.

Uude keskusse on plaanitud nii aianduskaupade ja taimekaitse ladu, John Deere’i hoolduskeskus ja varuosade ladu, müügihall kui ka Baltic Agro kontor. Rae vallas Jüris asuvas Rukki tehnopargis on Baltic Agro lähimaks naabriks Smarten Logistics.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Konkurentsivõime Edetabelis 2016 saavutas Baltic Agro hulgikaubanduse valdkonnas konkurentsivõimelisima huglikaubandusettevõtte tiitli. Baltic Agro pakub põllumehele kõiki maa harimiseks ja loomakasvatuseks vajalikke tooteid ning tugiteenuseid, olles seejuures ka Eesti üheks suuremaks vilja kokkuostjaks ja eksportijaks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised