Turule tuli uus kinnisvara pakkuv portaal

nokdor portaal
nokdor portaal

Eestlaste start-up Nokdor OÜ tõi turule kasutajate kogemust vahendava kinnisvaraportaali nokdor.com.

NOKDOR toob värskeid tuuli kinnisvaraportaalide maastikule, sest on välja arendanud maaklerite hindamise ja kommenteerimise süsteem. „Peamine tõuge selleks oli luua midagi palju enamat kui tavaline kinnisvaraportaal,” kommenteeris portaali nokdor.ee juht Kristjan Krevald Kinnisvarauudistele.

Nokdori meeskond 2016 novembris
Nokdori meeskond 2016 novembris

„Portaali arendades oleme eesmärgiks seadnud, intuitiivse kasutajakogemuse ning kasutajate kaasamise portaali sisu loomisse,” lisas Krevald. Et tagasiside ei jääks ühepoolseks, on maakleritel võimalus ennast tutvustada ja vastata kasutajate küsimustele ning kommentaaridele.

Uus kinnisvaraportaal alustas aktiivset maaklerite värbamise kampaaniat kuskil kuu aega tagasi. Praeguseks on portaaliga liitunud Uus Maa ja 1Partner. Tehniliselt saab suuremates kinnisvarabüroodes kasutatavatest kliendiinfosüsteemidest kuulutused uude portaali automaatselt üle kanda nii, et maaklerid pääsevad ajamahukast käsitööst.

Kuna noorem tarbijaskond on kolinud Facebooki, leiab NOKDORi ka sealt. Kinnisvara kõrval vahendatakse Facebookis juba pikemat aega kodu- ja sisustusteemalisi videouudiseid ning kinnisvaranõuandeid. Lisaks toodab Nokdor OÜ kinnisvaraobjektide tutvustamiseks 360-kraadist videot.

2017. aastal plaanib NOKDOR laieneda veel vähemalt nelja Euroopa riigi turule. Praegu tegutsetakse Eestis ja Hispaanias. Kinnisvaraportaali arendusele ja testimisele on kulunud umbes kuus kuud. NOKDORi meeskond on aastaid tegutsenud portaalide ehitamise ja haldamisega, sh on turule toonud siseturismiportaali Turismiweb.ee ja sisustusportaali Sisustusweb.ee.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised