Brave Capital avas Maardus kaubanduskeskuse

pärli keskus maardu
Maardus asuva Pärli keskuse juht Julia Loginova kõnet pidamas. Taamal Brave...

Sel neljapäeval avas Brave Capital Maardu linna esimese kaasaaegse kaubandus- ja vabaajakeskuse, kus on 5 900 ruutmeetrit äripinda ja ankurüürnikuks Selver.

“Oleme sellel aastal tegelenud põhiliselt oma suurte projektide arendustegevusega, mille hulka kuulub ka Pärli Keskus. Juba Pärli Keskuse kinnistu soetamise hetkel oli meil plaanis olemasolev hoone rekonstrueerida ja rajada sinna korralik kaubanduskeskus,” rääkis Brave Capitali juhatuse liige Veljo Kuusk keskuse avamisel. “Nüüd, kuus aastat hiljem, oleme oma tolleaegse idee reaalsuseks teinud.”

Pärli Keskus omab ligikaudu 7000 m2 kaubanduspinda kahel maapealesel korrusel ja soklikorrusel ning 120 parkimiskohta kaubandus- ja vabaajakeskuse ees asuvas paklas. Pärli Keskuse tööd juhib Julia Loginova Brave Capitalist.

Brave Capitali investeeringute maht Pärli Keskuse projekti ületas viit miljonit eurot. Peale Selveri on keskuse üürnikeks Swedbank, Apotheka, Hesburger, Caramira loomapood, Eesti Optik jt. Selver kasutab 1500 ruutmeetrit. Keskusesse on oodata ka vähemalt ühte kiirmoe ketti, lubas Kuusk.

Pärli Keskuse teostust juhtis Brave Capitali arendusosakond, projekteeris Acto Consult ja ehitas Ramm Ehitus. Arendaja rollis oli Brave Capitali kontserni kuuluv Barensholm OÜ.

Brave Capital sai ehitusloa Maardus aadressil Nurga 3 asuva 2004. aastal rajatud kaubanduskeskuse laiendamiseks tänavu veebruaris. Otse Pärli Keskuse hoone vastas paikneb 1990ndate lõpus ehitatud teine kaubanduskeskus Araxese alkoholipoega. Seda hoonet ei ole uuendatud.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised