EAS toetab T1 vaateratta ehitust

Vaateratas
T1 kaubanduskeskuse katusele tuleb uhke vaateratas.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) toetab T1 kaubanduskeskuse 40-meetrise vaateratta ehitust, mis hakkab linlasi ja turiste lennutama 120 meetri kõrgusele merepinnast.

Linnaosa andmetel saab T1 vaateratta rajamiseks toetust 1,44 miljonit eurot ja raha tuleb Euroopa Regionaalarengu Fondist. T1 meelelahutusala rajamisse investeeritakse kokku 5 miljonit eurot.

Transpordisõlme tulevad Rail Balticu terminal, trammitee, mis viib tunneli kaudu lennujaamani, uus bussijaam ja linnaväljak. Lisaks kaubanduspindadele tuleb keskusesse ka 7000-ruutmeetrine lasteala, kust leiab muuhulgas teaduskeskuse ja turnimislinnaku, tutvustas Lasnamäe linnaosa pressiteate vahendusel. Plaani kohaselt valmib Lasnamäe uhkeim kaubandus- ja meelelahutuskeskus järgmise aasta sügiseks.

„Mul on väga hea meel, et Lasnamäel varsti avab uksed ainulaadne kaubanduskeskus. T1 Mall of Tallinn kaubanduskekus on Tallinna uus süda, kus saavad kokku tramm, buss, rong, lennuk ja inimene, sest see koht on osa uuest linnakeskusest, kus hakkab paiknema kavandatav Tallinna Ühisterminal, Rail Baltica raudteesõlm ning uus Tallinna linnaväljak, mis piirneb uute äri ja elamuhoonetega,” kommenteeris keskuse tutvustusüritust väisanud Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised