Rannapromenaad muutus koerte jalutusväljakuks

Pirita
Koerad koos peremeestega Pirita rannas.

Armastatud Pirita rannast on saanud ebasanitaarne ja ohtlik koht, kuna sinna tullakse koeri jalutama ning jooksutama nii kõigist Pirita osadest kui ka autodega kesklinnast.

Ohtlikuks teeb olukorra see, et koerad lastakse randa vabalt jooksma, kurtis Pirital elav Sergei munitsipaalpolitseile. „Oleks neil vähemalt suukorv peas, aga ei ole. Kondavad ringi, ehmatavad lapsi ja lapsevanemaid, roojavad vette ja liiva sisse. Suvel mängivad seal väikesed lapsed ja kaevavad välja hunnikute viisi koerte väljaheiteid,“ vahendas munitsipaalpolitsei Sergei öeldut.

„Talvel-kevadel valitsenud halb olukord on muutunud talumatuks. Pirita randa ðantaþeerivad koerad ja ülbed koeraomanikud, populaarsest puhkealast on saanud hunnikuterohke koerte jalutusväljak,“ lisas kohalik elanik.

Pirita rannas on koerte jalutamiseks spetsiaalselt tähistatud alad olemas ja ilusate rannailmade saabudes alustab munitsipaalpolitsei Pirita rannas patrullimist, et koeraomanikke korrale kutsuda.

Munitsipaalpolitsei otsib samas kannatanu tehtud foto järgi ühte konkreetset suukorvita ringi jooksvat koera, mis on Pirita, Merivälja ja Mähe piirkonnas mitmeid inimesi rünnanud.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised