Hõlbus raha ei tähenda kinnisvarabuumi

Vasakult: Marek Pärtel (Estateguru juht),
Arko Kurtmann (LHV äripanganduse juht).
Veljo Kuusk (Brave Capital juhatuse liige),
Enn Laansoo Jr (PAKRI Teadus- ja Tööstuspargi juht).
Vasakult: Marek Pärtel (Estateguru juht), Arko Kurtmann (LHV äripanganduse...

Kuula "Äripäev eetris" salvestust Kinnisvaraarenduse konverentsilt, kus kinnisvaraprojektide rahastamisest räägivad vestlusringis Marek Pärtel (Estateguru), Enn Laansoo Jr (Pakri Teadus- ja Tööstuspark), Arko Kurtmann (LHV) ja Veljo Kuusk (Brave Capital).

Kinnisvaraprojektide rahastamisest räägivad vestlusringis Marek Pärtel (Estateguru), Enn Laansoo Jr (Pakri Teadus- ja Tööstuspark), Arko Kurtmann (LHV) ja Veljo Kuusk (Brave Capital). Vestlust juhib ehitus- ja kinnisvarakonverentside programmijuht Lisandra Treimann.

Saates selgub, miks kinnisvaraturul ei saa rääkida mingist buumist ja millal tasub raha kinnisvara arendamiseks kaasata ühisrahastust, millal tasub raha kinnisvara arendamiseks kaasata ühisrahastust, millal ühisrahastus laenu andmisel pankadelt töö käest võtab, kas pangad leevendavad laenutingimusi, kui palju kortereid paberil müüakse ja paljust muust.

Vestlus on salvestatud Kinnisvaraarenduse konverentsil. Samal konverentsil tuli juttu ka sellest, miks osadele on ärikinnisvaras pidu läbi saanud. Kuula seda saadet siit.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised