Mida rääkis Merilo võlgadest kinnisvara­konverentsil?

Georg Merilo
Georg Merilo Ärikinnisvara halduse konverentsil

Ennast tippläbirääkijana esitlev ja Ärikinnisvara halduse konverentsil esinenud Georg Merilo on oma 11 aastase poja emale võlgu üle 12 000 euro elatisraha. Samas vastas ta Ärikinnisvara halduse konverentsi ettekandes küsimusele, kuidas võlglaselt raha kätte saada.

Eesti Päevaleht kirjutas Merilo võlgadest 30. novembril ja kirjeldas etteheitva alatooniga artiklis, kuidas Merilo saadab võlga välja nõudva kohtutäituri pikalt.

Eestis on peamine võlgade tekkimise Eestis sissetuleku kaotus, aga ka sissetulekute vähenemine ning ebastabiilsus. Võlgades ei ole iseenesest midagi traagilist, sest võlgu on iga seitsmes Eesti elanik. Suur osa võlglastest on elatisvõlglased, kes on kokku elatisrahana võlgu 40 miljonit eurot.

Mida Ärikinnisvara halduse konverentsil esinenud Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse majandus- ja võlanõustaja Heete Simm ja Georg Merilo tööandjatele rääkisid ning milliseid soovitusi võlgadega tõsiselt kimpus olevate ning nn musta palka küsivate inimeste ametlikule tööle veenmiseks andsid, saab järelkuulata Äripäeva lavajuttude raadiosaatest.

Simm ja Merilo annavad muu hulgas ettevõtjatele praktilisi soovitusi, kuidas veenda võlglasi ametlikult tööle ja aidata neil oma võlgu samm-sammult likvideerida.

">

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised