Bonava alustas Liikuri kortermajade ehitust

Liikuri kortermajad
Vaade uue elupiirkonna rohelisele hoovialale.

Tallinna üks suurimaid elamuarendusettevõtteid Bonava alustas Lasnamäe alguses Liikuri elamukvartali ehitamisega, kuhu on plaanis investeerida 30 miljonit eurot.

Järgneva kolme aasta jooksul rajab Bonava Liikuri tänavale 420 uut kodu, mida ümbritsevad rohelised hoovilahendused, mänguväljakud ning vabaõhujõusaalid, teatas kinnisvaraarendaja.

„Tallinna suurima elanike arvuga linnaosas on pidev nõudlus praktiliste ja kvaliteetsete uute kodude järele. Kuigi Lasnamäele on viimastel aastatel kerkinud mitmeid uusarendusi, jätkub piirkonnas ostuhuvilisi ja paljud kodud leiavad omaniku juba enne ehituse algust. Esimeses etapis valmiva Liikuri kvartali 4- ja 7-kordse elamu korterite müük algas 2017. aasta novembris ning nüüdseks on juba kolmandik müügis olevatest kodudest huvilised leidnud,“ kommenteeris Bonava Eesti tegevjuht Timo Riismaa.

Elupiirkonna arhitektuurilahendusega luuakse selgelt eristuv terviklik naabruskond, kus autode parkimine on viidud kinnistu piiridele või majade alla. Lisaks plaanitakse rajada 550-ruutmeetrisele rohealale puhke- ning mänguväljakute kõrvale kogukonna tarbeaed.

Esimeses etapis valmivad 2019. aasta kevadel Liikuri 18a ja 18b elamud 102 korteriga. Kogu kvartal valmib 2021. aastaks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised