Pro Kapital vähendab haldusteenuste osutamist

Pro Haldus jätkab teenuse pakkumist üksnes hiljutistel arendusobjektidel. Pildil hotell Ilmarise aatrium, mis valmis aasate eest.
Pro Haldus jätkab teenuse pakkumist üksnes hiljutistel arendusobjektidel....

Pro Kapitali tütarettevõte Pro Haldus lõpetab lähikuudel haldusteenuste lepingud kinnistutel, kus ei ole kontserni hiljutisi ega ka tulevasi arendusprojekte.

Pro Kapital peab haldusteenuste osutamise peamiseks eesmärgiks tagasiside kogumist kortermajade probleemidest, et parendada selle info toel oma järgnevaid arendusprojekte.

“Teistele kinnistutele haldusteenuste osutamine ei ole olnud kontserni põhistrateegia osa ega ole toonud olulist tulu grupile,” avaldas ettevõte börsile. “Seetõttu on otsustatud, et Pro Kapital keskendub haldusteenuste osutamisele ainult viimastel aastatel Pro Kapitali poolt arendatud ja edaspidi arendatavatel kinnistutel. Haldusteenuste osutamise lepingud ülejäänud kinnistutel lõpetatakse lähikuude jooksul.”

Pro Kapital Gruppi juhatuse esimees Paolo Michelozzi kommenteeris: „Meie siht on keskenduda oma peamisele äritegevusele – eluasemete ja ärikinnisvara arendamine positiivse tõusutrendiga turul ja osutada teenuseid, mis on seotud grupi põhitegevusega.”

Eesti haldusteenuste äritegevuse reorganiseerimise mõjul väheneb kontserni käive 2017. aasta tulemusega võrreldes 1,352 miljoni euro võrra ja brutokasum 0,155 miljoni euro võrra. Reorganiseerimine ei oma olulist mõju Pro Kapitali kasumlikkusele.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised