Kinnisvara24 kasvatas külastajate arvu

Paavo Heil
Paavo Heili sõnul läks aprillis taasavatud portaali esimene kuu planeeritust...

Eelmise kuu 10. kuupäeval „uksed avanud“ kinnisvaraportaal Kinnisvara24.ee külastajate arv kasvas kuu lõpuks rohkem kui 200 000 korrani.

Praeguseks on oma kuulutused kinnisvarabüroode ja Ekspress Grupi portaali toonud juba üle 50 kinnisvarabüroo ja 680 maakleri, avaldas Kinnisvara24.

Aprillikuu jooksul lisati 3812 uut kinnisvarakuulutust ja tehti üle kolme miljoni kinnisvaraotsingu. Kinnisvarakuulutusi, mida on praegu kokku ligi 16 000, vaadati üle 1 630 000 korra. Iga külastuse kohta tehti keskmiselt 15 otsingut ja avati kaheksa kuulutust.

“Nii külastuste kui ka kuulutuste arvud on suuremad, kui me planeerisime,“ kommenteeris tulemusi portaali tegevjuht Paavo Heil. „Kinnisvaraotsingute ja kuulutuste vaatamiste arvud on esimese kuu kohta väga korralikud ja näitavad, et kasutajad on portaali hästi vastu võtnud, meie sisu pakub huvi.”

Nagu teisteski portaalides, vaadatakse Kinnisvara24 lehel kõige enam elukondlikke kinnisvarakuulutusi. Osad kinnisvarabürood avaldavad oma kuulutused Kinnisvara24-s kaks päeva varem kui teistes portaalides. Tavakasutajatele on kinnisvarakuulutuse avaldamine portaalis praegu tasuta.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised