Colonna ostis politseijaoskonna hoone

Vaade linnulennult Colonna ostetud politseihoonele
Vaade linnulennult Colonna ostetud politseihoonele

Ärikinnisvarale spetsialiseerunud investeerimisfirma Colonna ostis Tallinnas Lasnamäel Pinna tänaval asuva büroohoone, mille ruumides tegutseb Põhja prefektuuri Ida-Harju politseijaoskond.

2004. aastal valminud Pinna 4 (endise aadressiga Vikerlase 14) hoones on 4743 ruutmeetrit pinda, mille üürimiseks on sõlmitud 2003. aastal Politsei ja Piirivalveametiga leping, avalds Colonna. Hoone kuulus kuni 2010. aastani Riigi Kinnisvarale. Enne Colonnat oli hoone omanikuks investeerimisfirma Ambient Sound Investments. Ostu-müügitehingu hinda pooled ei avalikusta.

Colonna tegevjuht Roberto De Silvestri kommenteeris, et Colonna on jätkuvalt huvitatud inverteerimisest pikaajaliste üürilepingutega ärikinnisvarasse. „Colonna jaoks on tegu teise suurema tehinguga sel aastal ning ootame aktiivse aasta jätkumist,“ lisas De Silvestri.

Colonna portfelli kuulub alates 2015. aastast ka endine Kalevi kommivabriku peahoone aadressil Tallinnas Pärnu mnt 139, kus tegutsevad Politsei- ja piirivalveamet ning Põhja prefektuur.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised