Kuula: ärikinnisvara turul on kasutamata potentsiaali

Uus Maa analüütik Igor Habal.
Uus Maa analüütik Igor Habal.

Ärikinnisvara turul on palju potentsiaali, mis tänaseks ei ole veel snei avaldunud ja millele arendajad täna loodavad rõhku panevad, rääkis Äripäeva raadio Uus Maa kinnisvarasaates analüütik Igor Habal.

"Uute kõrghoonete ja ärilinnakute välja arendamine on pikaajalised projektid. Seni ei ole see huvi veel olnud nii suur, et need täies mahus realiseeruks, aga need on väga pika perspektiiviga plaanid," ütles Habal.

Tema sõnul on vaatamata majanduskasvule olnud ettevõtete kasumlikkus pigem madal ja kolimist nähtud pigem kuluna, kuid olukord on muutumas.

"Teatud sektorites on tekkinud ettevõtteid, kes on kolimist aastaid oodanud ja mille valdkond on muutunud nii kasumlikuks, et nad on valmis kolima või laienema," ütles Habal.

Esimese poolaasta ärikinnisvaraturu olulisematest sündmustest ning lähiaja arengutest räägivad saates Uus Maa analüütik Igor Habal, äripindade juhtiv konsultant Kristjan Ploompuu ja äripindade maakler Eduard Sorokin.

Saates tuleb muuhulgas juttu Tallinna rajatavast uuest mööbli- ja sisustuskaubamajast, mis koondab enda katuse alla üle 30 erineva kaupmehe.

Saatejuht on Aivar Hundimägi.

Saadet toetab Uus Maa kinnisvarabüroo.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised