(Sisuturundus)Uue hooaja tekstiilimood toob esile looduse ilu ja rikkalikkuse

Mis on sisuturundus? >

Uue kodu sisustamine algab ruumide paigutusest ning mööblist, mis omakorda dikteerivad erinevate aksessuaaride hulga, disaini ja asetuse. Iga kodu üks olulisemaid värvi- ja hubasuseandjaid on loomulikult erinevad tekstiilid. Millised kangad on moes aasta 2017 sügisel-talvel ning teevad ühest kodust tõelise kodu, räägib Ameerika rõiva- ja tekstiilibrändi GANT esindaja Tiia Nurmoja.

Puhta villa, siidi ja kaðmiiri segust kootud kangad on investeering nii olemasolevasse aega kui ka tulevikku.

GANT HOME’i tänavune sügistalvine kollektsioon on inspireeritud ruumist, mis jääb kodu ja pargi vahepeale. Arhitektuurilised vormid ning kahvatuvõitu värvipaletid saavad õitsele löödud looduse ilu ja rikkalikkuse poolt. Sellest tulenevalt on ka võtmevärvideks hall oma erinevate varjunditega, kontrastne burgundia, imeilus purpur ja sügavsinine toon.

Aksessuaaridest on selle hooaja keskmes pehmed kangad ja ilusad sametised padjad. Uudiseks on aga rikkalikke värvitoonide ja keerukama läikiva mustriga Tudori padjad. Pleedid on kerged, pehmed ja luksuslikud, valmistatud villast ja kaðmiirist ning kaunistatud keerukate þakaaride ja graafiliste kujunditega, andes tulemuseks elegantse kaasaegse välimuse.

Uued trendid magamis- ja vannitoas

Magamistubadesse toob sügistalvine mood palju pilkupüüdvaid voodiriideid, mis on ehitud laias valikus erinevate säravate mustritega. GANTi tuntud paisley-mustriga tekikotte, linu ja padjapüüre pakutakse viies stiilis ning väga suures värvivalikus. Selle hooaja uudis on graafilise disainiga Grid-muster kahe värvi kombinatsioonis ning loodusest inspireeritud linnumustriline voodipesu. Kollektsiooni detaili- ja värviküllus tekitab tunde tegelikult lõpmatutest mustrikombinatsioonidest. 

Need tekstiilid tekitavad teie magamistoas suurepärase tunde, nagu magaksite puhtas looduses Egiptuse puuvilla ja satiini vahel, mis muudavad seejuures mustrid säravaks ja elegantseks ning puudutavad nahka eriti pehmelt. Kõik GANTi tekikotid on valmistatud täislaiuses ja paeluvad pilku nii oma kujunduse kui ka suurepäraste omaduste poolest, nagu juba nimetatud luksusliku satiinitöötlusega 100%lise Egiptuse puuvilla sisaldus, mille kvaliteet tagab põhimõttelise eluaegse kestvuse.

Vannituba üllatab uskumatult pehmete ja superimavate puuvillast rättidega. Selle hooaja värvideks vannitoas on jõulised ja samas elegantsed toonid tindisinine ja tumelilla, mis sobituvad suurepäraselt soliidse välimusega þakaarkangaga. Þakaari eripära on, et sinna kootud muster või pildid on ühtviisi näha kanga mõlemalt poolt.

Korralik kangas kestab vähemalt ühe inimpõlve

Kangaste puhul kehtib tõsiasi, et kvantiteedist olulisem on kvaliteet: pigem vähem diivanipatjasid, kardinaid, pleede ja vaipasid, kuid olgu need ilusad, kauakestvad ning mõnusad nii silmale kui ka käele. Tekstiilid peavad muutma kodu õdusamaks, lisaks välimusele tasub olla hoolikas materjali valikul ning eelistada kvaliteetkangaid, mis sisaldavad näiteks naturaalset villa, siidi, lina, puuvilla ja kaðmiiri.

Tekstiili välimus üksinda pole kindlasti see, mis inimesi köidab ning kangad vastupandamatuks teeb. Võttes õlgadele siledapinnalised pehmed pleedid, mis on kootud puhta villa, siidi ja kaðmiiri segust, mõistab igaüks, et see on investeering nii olemasolevasse aega kui ka tulevikku. Kaubamärk GANT on tuntud oma Egiptuse puuvillast kangaste poolest, mis säilitavad oma pehmuse, ja muud materjali omadused nagu värvid ja mustrid ka pärast pidevat pesemist. Just tekstiilide pikk eluiga on see, mis määrab nende kvaliteedi.

GANT

GANT on Ameerika riietusstiili üks etalone, mille sugemed ulatuvad Inglise konservatiivsusesse ja soliidsusesse, paisates segamini erinevaid mustreid ja materjale ehk tõelise külluse. Kaubamärgi ajalugu sai alguse aastal 1914, kui Ukrainast pärit Bernard Gantmacher saabus New Yorki ja alustas oma karjääri õmblustöökojas ning alustas aastaid hiljem triiksärkide konstrueerimist ja õmblemist. Kvaliteetsed triiksärgid said kiirelt tunnustust ning teemandikujuline “G” tähis varrukal tähistab tänini rõiva kvaliteeti, mugavust ja parimat saadavat materjali.

GANT pakub täielikus valikus palju riideid nii meestele, naistele kui ka lastele. Lisaks kellad, jalanõud, prillid, parfüümid ja kodusisustus. Kaubamärk on esindatud 260 poega 73 riigis, sealhulgas Eestis, kus GANTi esinduskauplused asuvad nii Tallinnas kui ka Tartus.

www.gant.com

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Osale arutelus Saada sõbrale Prindi

Osale arutelus

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Seotud lood

Kuva rohkem

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised