Jaga lugu:

Kinnisvarategu 2018 on Kinnisvara24

Eesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL) valis konkursi Kinnisvarategu 2018 võitjaks uue kinnisvarakuulutuste portaali Kinnisvara24 loomise.

Kinnisvara24.ee tootearendus- ja turundusjuht Laura Tammeorg auhinda vastu võtmas  Foto: EKFL

„Kinnisvara24 kiire tõus suuruselt teiseks portaaliks nii külastatavuselt kui kuulutuste arvu poolest tõestab vajadust värske tegija järele kinnisvara vahendusturul ja on mõjunud positiivselt kogu Eesti kinnisvaraturule,“ ütles Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevjuht Tõnis Rüütel.

„Aprillis aasta vanuseks saavale kinnisvaraportaalile on EKFL auhind kõrgeks tunnustuseks, mis näitab, et oleme täitnud turul puuduva tühimiku ja meid toetavad nii kliendid, koostööpartnerid kui juhtivad kinnisvaraeksperdid,“ sõnas auhinda vastu võtnud Kinnisvara24.ee tootearendus- ja turundusjuht Laura Tammeorg.

Juhtivad Eesti kinnisvarafirmad tõid koostöös Ekspress Grupiga uue kuulutuste portaali Kinnisvara24 turule eelmise aasta aprillis. Portaali eesmärk on pakkuda hinnakonkurentsi varem turgu valitsenud portaalidele KV.EE ja City24, kes kuuluvad samale omanikule ehk Postimehe Gruppi. Kinnisvara24 portaali haldab Kinnisvarakeskkond OÜ, mis kuulub 49% Ekspress Grupile ja 51% kuuele Eesti kinnisvarabüroole.

Aasta kinnisvarategu valitakse kord aastas ja võitja kuulutatakse välja EKFL-i igakevadisel konverentsil „Kuhu liigub Eesti kinnisvaraturg?“. Lisaks tunnustuskirjale saab laureaat ka Tauno Kangro skulptuuri „Mees oma unistuste aknal“. Kinnisvarategu 2018 žüriisse kuuluvad 9 Eesti mainekat kinnisvara asjatundjat.

VARASEMAD VÕITJAD

2011 – Citycon, Kristiine Keskuse ost

2012 – Tallinna Linnaplaneerimisamet, Tallinna uus ehitusmäärus

2013 – Eften Capital AS

2014 – Technopolis Ülemiste AS

2015 – Ülemiste Center OÜ

2016 – Olympic Entertainment Group AS

2017 – Baltic Horizon Fund

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva.kiisler@aripaev.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhituse ja kinnisvara konverentside korraldajaTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Kristi Kool
Kristi KoolKinnisvarauudised.ee toimetajaTel: 53 003 098kristi.kool@aripaev.ee
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806rivo.habakuk@aripaev.ee