If Eesti Kindlustus tõi turule koera ja kassi kindlustuse

If Eesti Kindlustus tõi turule Eestis uue
ja unikaalse toote – koera ja kassi kindlustuse. Ifis saab koera ja kassi
kindlustust sõlmida ka ilma tõupaberiteta lemmikloomale.

Ainukesena Eestis saab Ifis kindlustada loomaomaniku reisitõrget, jahi- või teenistuskoera väärtuse vähenemist, looma leidmiseks tehtavaid kulutusi, teatas ettevõte.

Kõige esimese lepingu oma koera kindlustamiseks sõlmis If Eesti Kindlustuse juhatuse liige ning Balti toote ja riskihindamise üksuse juht Mihkel Uibopuu. „Kuna minu koer on väga aktiivne, siis on ta mõnikord end vigastanud ning ravikulud on ulatunud mitme tuhande kroonini. Samuti reisin tihti ja reistõrke kaitse oli mulle atraktiivne. Oma koera kindlustamine oli mulle heaks lahenduseks ootamatute ravikulude katmisel, pealegi on igakuine kindlustusmakse üsna väike võrreldes koera söötmis- ka pidamiskuludega,“ kommenteeris Uibopuu oma lemmiklooma kindlustamise vajalikkust.

Koera ja kassi kindlustamiseks saab valida kolme paketi vahel, millest Ifi superpakett on kõige laiema kindlustuskaitsega lemmiklooma kindlustus Eestis. Superpakett koosneb järgmistest kaitsetest: hukkumine, vargus, röövimine, kadumine, kuulutamine ja leiutasu, jahi- või teenistuskoera väärtuse vähenemine, ravikulud, loomaomaniku reisitõrge, loomaomaniku vastutuskindlustus. Hukkumise, varguse ja kadumise kaitse kehtib lisaks Eestile ka Euroopa Liidus, Norras ja Ðveitsis.

Looma ootamatu haigestumine või hukkumine toob endaga kaasa nii moraalse kui materiaalse kahju. Omades koera või kassi kindlustuslepingut, ei pea klient enam muretsema planeerimata väljaminekute pärast, mida looma kaotamine, otsimine või veterinaari külastamine tavaliselt endaga kaasa toob.

If Eesti Kindlustus on Eestis suurima turuosaga kindlustusselts, millel on üle 200 000 kliendi.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised