ERGO: Selveri kahjude hüvitamine on vähetõenäoline

ERGO Kindlustuse kindlustusdirektor Andres
Konsap kommenteeris Selveri liikluskindlustust, et kindlustusega
käib kaasas kohustus hüvitada õnnetusjuhtumi korral kahjud, kuid jääb
arusaamatuks kuidas teeb seda Selver.

"Selveri lisandumine liikluskindlustuse edasimüüjaks bensiinijaamade kõrvale, on tervitatav, kuid on eksitav nimetada kindlustuste edasimüüki ehk vahendamist Selveri liikluskindlustuseks nagu Selver seda oma kodulehel teeb. Tegelikkuses vahendavad Selver ja kõik teised edasimüüjad (nt maaklerid, bensiinijaamad) ju Eestis tegutsevate seltside kindlustustooteid," ütles Konsap.

"Ja meile teadaolevalt ei kanna ükski kindlustusselts Selveri nime. Samuti käib kindlustusega kaasas kohustus hüvitada õnnetusjuhtumi korral kahjud. Milles ja kuidas hüvitab avariis tekkinud kahjud Selver, tekib minul esmakindlustusseltsi esindajana küsimus. Vähetõenäoline, et Selver ise on valmis kahjusid hüvitama," lisas ta.

"Kui vaadata teenust ennast, siis selles ei ole autoomanikule midagi uudset. Ka täna on enamus liikluskindlustuslepingud automaatselt uuenevad (nn Jah-lepinguna), mis aitab kliendil meeles pidada uue lepingu sõlmimise vajadust ning tagab, et kindlustuskaitse on pidevalt olemas. Seda isegi ilma, et peaks selleks Selverisse või mingile veebilehele minema. Seega ei julge prognoosida teenusele väga suurt kasutajaskonda," märkis Konsap.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised