ERGO Kindlustus maksis Malaga lennureisi kahju välja

ERGO Kindlustus maksis oma klientidele
lennuplaanist maha võetud Malaga-Barcelona reisist tekkinud kahju välja, kuna
kindlustusvõtjad ei saanud seda vältida.

"ERGO lähtub kahjude hüvitamisel põhimõttest, et hüvitame kahjud, mis olid ootamatud ja inimese jaoks ettenägematud ning mida ta ei saanud ise kuidagi ära hoida. Leiame, et just sellel põhjusel inimesed end ka kindlustavad - ootamatuste kaitseks ja stabiilsuse tagamiseks. Lennufirmade muudatused reisiplaanides kuulub meie arvates just ootamtuste valdkonda," vahendas Anu Vahtra-Hellat ERGO isikukahjude osakonna juhatajat Carine Lepvaltsi.

Mullu maksis ERGO ligikaudu 6 miljonit krooni reisikindlustuse hüvitist. "Trend on kasvav," märkis Vahtra-Hellat. Tänavu nelja kuuga on reisijaile makstud juba 2,4 miljonit krooni hüvitist, mis on 41% eelmise aasta hüvitiste kogumahust. Keskmine hüvitissumma jääb 6000-7000 krooni piiresse.

Vahtra-Hellat ütles, et ERGO keeldub hüvitamast vaid neid kahjusid, mis on kirjas lepingutingimustes välistuste all. "Eeldame alati, et inimene tutvub enne lepingu sõlmimist lepingu tingimustega, ent sageli vaatame välistuste alla kuuluvaid juhtumeid ka selle pilguga, kas inimesel oli võimalik toimunut ära hoida ja ette näha. Kui ei, oleme ka need juhtumid hüvitanud," lisas ta.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised