Turvaja saab arvutioskuse eest lisa, kui klient maksab

Turvatöötaja saab arvutioskuse eest
lisatasu vaid siis, kui turvateenust ostev klient seda oskust vajab, kirjutab
Eesti turvaturgu valitseva firma infoleht G4S Press.

G4S tutvustab värskes infolehes uut palgasüsteemi, mis sisaldab 12 lisatasu erinevate oskuste eest. Lisatasu annavad seejuures relvaluba, autojuhiluba, riigisaladuse luba, arvutioskus, võõrkeeleoskus, eriõppe läbimine, lisakohustused, (kehvad - toim) olmetingimused, vastutus ning erakorralised ülesanded.

Samas ei rakendu lisatasud automaatselt, vaid ainult siis, kui turvateenuse ostja oma objektile täiendavate oskustega turvameest soovib ning selle eest ka maksab.

"Nii näiteks ei pruugi hea arvutioskus palgale oskustariifi lisada, kui juhtute töötama objektil, kus klient ei vaja arvutioskusega turvatöötajat," selgitas infoleht.

Selleks, et erioskuste eest lisatasu saada, tuleb ettevõtte siseselt vastavale ametikohale või objektile kandideerida.

Uue palgasüsteemi väljatöötamiseks kulus G4Sil kaheksa kuud. See võetakse kasutusele 1. juulil G4Si Põhja regioonis ja seejärel laiendatakse kogu kontsernile. "Palgaarvestuse põhimõtete ühtlustamine ei tähenda samas tariifide ühtlustamist kontserni erinevates äriühingutes," hoiatas G4S kontserni personalijuht Eela Velström.

Ühtlasi lubab G4S palgareform madalamapalgalistele turvatöötajatele pisut ka automaatset palgatõusu, kuna senise seitsme turvatöötaja kategooria asemel võetakse kasutusele neli taset.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised