Maakler: omanik palus peibutavat müügikuulutust

Vasara tänava korterit müüv LuxKinnisvara
OÜ juhatuse liige Alla Bušinskaja tunnistas, et teda palus 1000kroonise
hinnaga müügikuulutuse sisestada korteri omanik.

Bušinskaja ütles aripaev.ee ajakirjanikule, et korteri tegelik hind on 1,6 miljonit krooni. "Omanik palus 1000kroonist hinda, et helistataks," rääkis ta.

Maakler ütles, et kui oleks saanud, poleks omanik korteri hinda üldse avaldanud. City24 ei lase aga 0-hinnaga müügikuulutusi salvestada. Nii valis renoveeritud korteri omanik müügikuulutuses avaldatavaks hinnaks 1000 krooni.

"See süsteem ei lase ilma hinnata kuulutust panna, ma olen nendega õiendanud ka," rääkis aripaev.ee-le Vabaõhumuuseumi teel 2toalist korterit müüva Adelberg OÜ juhataja Anu Koppel.

Korteri tegelik müügihind on Koppeli sõnul 1,3 miljonit krooni. "Ta oli mul ka päris hinnaga müügis," rääkis Koppel, "no muidugi helistatakse praegu tunduvalt rohkem. Aga ma ei ole üle lugenud, kui palju kõnesid on rohkem tulnud."

Bušinskaja mainis, et kui korteriomanikul tuleb eluase tõepoolest välja lubatud 1000 krooniga käest ära anda, muudavad nad kuulutuses hinna ära. "Kui see on ohtlik, muudame ikka hinna ära," sõnas Bušinskaja küsimusele, kas nad on valmis näiteks tarbijakaitse nõudel hinda korrigeerima.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib JUHTIVSPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

17. oktoober 2018

Uudised