Delfine hotell müügis

Ebaseadusliku juurdeehituse ja
linnavalitsuse tellimusel selle lammutamisega skandaalset kuulsust kogunud
Pärnus asuva Delfine hotell on müügis.

OÜ Bluewater Pärnu linna kasuks lammutuskulusid sisse nõudev kohtutäitur Rannar Liitmaa ütles Raadio Pärnule, et omanik on pannud kinnistu 48 miljoni krooni eest müüki, vahendas Pärnu Postimees. Kuigi kohtutäitur on Supeluse 22 kinnistu arestinud, tohib omanik seda täituri kontrolli all müüa.

Liitmaa ütles, hotelli müümine annab Pärnu linnavalitsusele võimaluse Delfine omanikult 1,2 miljonit krooni lammutus- ja menetluskulusid kätte saada. Ainuüksi lammutustööde eest võlgneb hotell Delfine linnavalitsusele miljon krooni.

Kuna Pärnu Delfine hotelli omanik ei tasunud vabatahtlikult tähtajaks ebaseadusliku hooneosa lammutuskulusid pöördus linnavalitsus raha kättesaamiseks kohtutäituri poole.

Enda sõnul heauskselt Delfine hotelli ostnud Heldur Allese ütles eelmisel nädalal raadiole, et firma pole ühtegi arvet lammutuskulude kohta saanud ja seepärast ei saagi nõutud summat ära maksta.

Kohtutäituri väitel Allese valetab, kuna OÜ Bluewater on saanud kõikide dokumentidega tähitud kirja, millele kirjutas alla Delfine juhataja Ingrid Raat.
Liitmaa sõnade järgi on OÜ Bluewater vaidlustanud täitmisteate väljastamise, väites, et nemad ei olegi Pärnu linnale võlgu. Vaidlus on praegu kohtus pooleli.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TALLINNA LINNAKANTSELEI otsib JUHTIVSPETSIALISTI

Tallinna Linnakantselei

17. oktoober 2018

Uudised