K-rauta Haabersti kauplus kasvas poole suuremaks

Eesti suurim ehitus- ja sisustuskaupade
jaemüüja K-rauta avas Tallinnas Haabersti kaupluse laienduse, mis lisab poele
5000 ruutmeetrit müügipinda, teatas ettevõte

Laienenud K-rauta Haabersti ehitus- ja sisustustarvikute kauplus sisaldab 30 000 tooteartiklit 15 000ruutmeetrisel müügipinnal, jäädes napilt alla Eesti suurimale ehituspoele – K-rauta Tondi kauplusele.

Eestis K-rauta kauplusi opereeriva Rautakesko ASi juhatuse esimehe Alo Ivaski sõnul on praegu üldiselt üle aastate kõige soodsam aeg ehituseks ning seda kasutasid nad ehituspoena ära. „Kuskile pole kadunud inimeste vajadus oma kodu renoveerida, millega arvestasime ka uue poe sortimendi kujundamisel,“ seletas Ivask investeeringut ehitusturu madalseisu ajal.

Ivaski kinnitusel on valminud Haabersti kaupluse laiendus alles esimene etapp. „Seoses kontseptsiooni muutumisega reorganiseerib ettevõte talvel terve Haabersti poe. Põhirõhk hakkab olema kodu sisustus- ja viimistlustarvikutel,“ ütles Ivask.

K-rauta kaubamärgi all tegutsev Rautakesko AS on Eesti juhtiv ehitus- ja sisustuskaupade müüja. Soome kaubandus- ja logistikakontserni Kesko kuuluval ettevõttel on Eestis kokku üheksa müügikeskust. Rautakesko AS annab Eestis tööd ligi 500-le inimesele. Ettevõtte käive oli 2008. aastal 1,27 miljardit krooni.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised