Pristis Grupi 9 kuu käive kasvas 14%

Pristis Grupi konsolideeritud käive 2009.
aasta jaanuarist septembrini oli 237,2 miljonit krooni, mis on 14% rohkem kui
2008. aasta samal perioodil, teatas ettevõte.

Pristis Grupi peadirektor Andres Kiil ütles, et 2009. aasta on ettevõtte jaoks olnud murranguline tänu ettevõtte laienemisele uutesse teenusevaldkondadesse. Seoses turvaettevõtete Skorpion Julgestusteenistuse ja Lilto ostuga tänavu suvel on Pristis tõusnud suuruselt teiseks turvaettevõtteks Eestis. „Kindlasti on meie tegevusvaldkonna laienemisel positiivne mõju mitte ainult Eesti ettevõttele, vaid kogu Baltikumi perspektiivis,“ ütles Kiil. Ta lisas, et Skorpioni ost andis Pristisele võimaluse suurendada märgatavalt hooldus- ja valveteenuste osa.

„Vaadates selle aasta tulemusi ning uusi müügilepinguid, võib öelda, et äri läheb ülesmäge masule vaatamata,” sõnas Kiil.

Pristis Grupi puhaskasum 2009. aasta jaanuarist septembrini oli 8,1 miljonit krooni. Eelmise, 2008. aasta sama perioodi puhaskasum oli 14 miljonit krooni. „Kasumit on mõjutanud Skorpion Julgestusteenistuse ja Lilto ostuga seotud ühekordsed kulud,“ selgitas Kiil. Kasumit teenisid kõik Pristis Gruppi kuuluvad ettevõtted nii Eestis, Lätis kui Leedus.

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised