Arendaja kogemus: mere ääres on nõudlus pigem elumajade järele

Laheranna
Laheranna elamuarenduse maalähedane märgistus

Metro Capitali arendatav, Jõelähtme vallas Ihasalu lahe ääres asuv Laheranna on elamuarendus umbes 30 elamukrundiga. Hetkel peab Metro Capital Jõelähtme vallaga läbirääkimisi, et rannale planeerida elamukrunte lisaks ning selle tarvis loobuda planeeritud SPA hotellist.

Metro Capitali turundusjuht Urmas Uibomäe  sõnul on vahetult mererannaga piirnevate kruntide ostuhuvi on olnud väga suur. „Seda kinnitab ka asjaolu, et tänaseks on kõik elamumaa sihtotstarbega liivaranna poolsed Laheranna krundid müüdud. See on ka mõistetav, sest nii kaunis piirkonnas kõrghaljastusega krunte Eestis naljalt ei leia. Lisaks on antud kruntidele kehtestatud detailplaneeringud ja välja arendatud vajalikud tehnovõrgud,“ selgitab Uibomäe.

Samas on ranna poolt vaadates Metsahundi tee nn. teise rea kruntide huvilisi olnud tema sõnul mõõdukalt – praeguseks on veel saadaval 5 krunti. „Hetkel peame Jõelähtme vallaga läbirääkimisi ärimaadele projekteerimistingimuste kehtestamiseks, mis lubaks ka sinna osaliselt ehitada elumaju, sest detailplaneeringuga randa kavandatud SPA-hotelli rajada soovivaid investoreid ja operaatoreid hetkel napib,“ tunnistab Uibomäe.

Pikemalt loe Laheranna arendusest ning uusarendustest üldisemalt märtsi alguses ilmuvast Äripäeva Kinnisvara kuukirjast.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised