Nurgakivi sai uudne meditsiini- ja heaolukeskus

Veerenni tänav
Vaade Veerenni tänavale

Eesti ja Rootsi erakapital investeerib tervishoidu 12,5 miljonit eurot ning rajab Veerenni tänavasse Tallinnas uudse meditsiini- ja heaolukeskuse.

Teisipäeval, 5. aprillil nurgakivi saanud 7-korruselises meditsiini- ja heaolukeskuses on terviseteenuste ja Põhjamaade kaasaegseima meditsiinilabori päralt üle 11 600 ruutmeetri. Uhiuus keskus valmib 2017. aasta alguses.

Rajatava keskuse üks arendajatest ja investoritest Karl Axel Fredrik Gyllenhammar ütles, et neil on tervishoiusektoriga seoses hulk huvitavaid mõtteid ning Veerenni meditsiini- ja heaolukeskus ei jää kindlasti ainukeseks taoliseks investeeringuks.

Hoone ehitaja on ehitusfirma Rand & Tuulberg, kes on teinud ka Tartu Ülikooli Kliinikumi I ja II etapi ehitustööd ning arhitekt Veiko Tein projekteerimisbüroost Sirkel & Mall. Meditsiini- ja heaolukeskuse arendajad on 50% ulatuses  võrdselt Rootsi kinnisvaraettevõtted Global Estates Partners OÜ ning Rootsi kinnisvaraettevõte Galjaden Fastigheter AB. Ehitust finantseerivad nimetatud erainvestorid ning SEB Pank. 

Keskusesse koondub esmatasandi tervishoiuteenus, lai valik ambulatoorseid eriarstiabi teenuseid, tervise hoidmist toetavad teenused ning üks parema funktsionaalsusega meditsiinilaboreid Põhjamaades koos nüüdisaegse verevõtuvõimalusega.

Ankurrentnikeks on Eesti suurim meditsiinilabor Synlab Eesti OÜ ning Confido Erameditsiinikeskus. 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised