Pindi Kinnisvara jäi juhita

Lauri Tabur
Lauri Tabur

Pindi Kinnisvara tegevjuht Lauri tabur lahkus ametist ennetähtaegselt, asudes tööle enda firmasse, kolm aastat tagasi asutatud Smart Grow OÜsse, mis tegeleb juhtide koolitamise ja nõustamisega.

Tabur nimetas enda lahkumist plaanipäraseks, nentides siiski, et lõpetas aastase töölepingu kuu-kaks varem. "Kõik sai tehtud, milleks mul oskused on,“ rääkis Tabur Äripäevale

Lauri Tabur alustas Pindi Kinnisvaras tööd mullu novembri algul. Varem Sisekaitseakadeemia rektorina töötanud Taburit on nimetatud Eesti parimaks juhiks ning Eesti unistuste tööandjaks.

Toona ütles Pindi Kinnisvara seeniorpartner Kalev Roosiväli, et uue juhi otsingutega on ettevõte tegelenud viimased kaks aastat.

Praegu täidab tegevjuhi kohuseid Pindi Kinnisvara kauaaegne seeniorpartner Kalev Roosiväli.

Pindi Kinnisvara kuulub Eesti suurimasse kinnisvarateenuste kontserni Realia Group, mille 2015. aasta esimese 9 kuu teenuste käive oli 3,6 miljonit eurot. Grupi põhitegevusteks on kinnisvara vahendamine, hindamine, korrashoid ja kindlustusvahendus.

Kokku annab grupp tööd üle 200 inimesele. Pindi Kinnisvara müügiportfellis on enam kui 3000 objekti koguväärtusega 250 miljonit euro. Aastas koostab ettevõte ca 4400 eksperthinnangut. Eestis on ettevõttel 13 kontorit.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised