Kes on kes: Mikk Maivel

Mikk Maivel
Mikk Maivel

Ärikinnisvara halduse konverentsi energiatõhusate lahenduste aruteluringis osalev Mikk Maivel teeb oma igapäevatöös ehituse ning hoonete rekonstrueerimise alaseid energia kokkuhoiu otsuseid Riigi Kinnisvara ASi energiatõhususe projektijuhina.

Energiatõhususe projektijuht Mikk Maivel töötab Riigi Kinnisvaras alates 2014. aastast ning omab head ülevaadet sellest, mida on Eestis hoonete energiatõhususe saavutamiseks juba tehtud ning millele tasuks lähiaastatel rohkem tähelepanu pöörata.

Miku karjäär algas rohkem kui 10 aasta eest Merko Ehituses. Hiljem töötas ta Hiieko ventilatsiooni- ja jahutusseadmete müügi hinnaspetsialistina, kus tegeles hoonete energiatõhusust tõstvate lahenduste eelarvete koostamise ja müügitööga.

Alates 2010. aastast kuni Riigi Kinnisvarasse siirdumiseni oli Mikk ametis hoonete energiatõhususe projektijuhina krediidi ja ekspordi garanteerimise sihtasutuses KredEx.

Mikk on lõpetanud Tallinna tehnikaülikooli ehitusteaduskonna 2015. aastal doktorikraadiga ning osalenud paljudes energiatõhususe alastes uuringutes.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised