• 24.03.20, 12:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Retsept, kuidas tulla kriisist läbi terve vaimuga

Tallinna Tehnikaülikooli professor Mare Teichmann jagas Äripäeva Raadio hommikuprogrammis juhiseid, kuidas oma vaimset tervist hoida ehk et kriisi ajal tehtud otsuste tagajärgedega ei peaks hakkama kriisi lõppedes tegelema.
Tihti võimendab hirm kriisi
  • Tihti võimendab hirm kriisi
  • Foto: Pixabay
Hommikuprogrammi tegid Meelis Mandel ja Rivo Sarapik.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele