• 03.05.20, 20:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Laialdast kinnisvara hinnalangust ei tule

Kuigi seisak on jõudnud ka kinnisvaraturule, siis laialdast hinnalangust ei tule ning osade varaklasside hinnad hoopis kasvavad, selgub värskest Äripäeva raadio saatest Uus Maa kinnisvarasaade.
Kui majanduse sulgemine ehmatas kliendid ka kinnisvaraturult, siis nüüd on huvi taas kasvamas ja osade varaklasside hinnad võivad muutunud tarbimise tõttu lähiajal ka kerkida.
  • Kui majanduse sulgemine ehmatas kliendid ka kinnisvaraturult, siis nüüd on huvi taas kasvamas ja osade varaklasside hinnad võivad muutunud tarbimise tõttu lähiajal ka kerkida.
  • Foto: Andres Haabu
Saates tuleb juttu kriisi lühiajalistest ja pikaajalistest mõjudest, miks hinnad kolinal langema ei hakka, kuidas muutuvad enim mõjutatud sektorid ja mida head praegune aeg kinnisvaras kaasa toob.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
2
Uudised
  • 05.12.25, 11:33
Efteni juht tegi ülevaate kõige riskantsematest võlakirjadest. "Võlakirjainvestor peabki ainult riskidele keskenduma"
Vaata, mis on ohukoht aastal 2026
3
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
4
Uudised
  • 01.12.25, 12:52
Marko Kull müüs ülehektarilise elamuarenduse maha
5
Uudised
  • 05.12.25, 10:31
2 galeriid: Scandium pani Mustamäe megaarenduse 15-miljonilisele hoonele nurgakivi
Vaata, mis seal toimus ja mis sinna tuleb!
6
Uudised
  • 05.12.25, 11:37
Maa- ja ruumiameti peadirektor: äkki ei pea praeguses julgeolekuolukorras reeglid nii paindumatud olema?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele