• 16.08.21, 12:59

Kinnisvarabüroode maaklerid ei tunne piisavalt hästi põllumaa iseärasusi

Viimastel aastatel on põllu- ja metsamaa hinnaliseks muutunud, ent väärtuslikku kinnisvara ei leia tihtipeale kinnisvaraportaalidest, ütles Arco Vara kinnisvarabüroo analüütik Mihkel Eliste.
Kinnisvarabüroode maaklerid ei tunne tihtipeale piisavalt hästi põllu- ja metsamaa iseärasusi.
  • Kinnisvarabüroode maaklerid ei tunne tihtipeale piisavalt hästi põllu- ja metsamaa iseärasusi.
  • Foto: Eiko Kink
Eliste rääkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis, et kinnisvarabüroode maaklerid ei tunne tihtipeale piisavalt hästi põllu- ja metsamaa iseärasusi, mistõttu jäävad kinnisvaraomanikud maatüki väärtuse hindamisel vahel halba seisu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele