4. oktoober 2006

GSMvalve ja Elisa alustasid koostööd

Turvafirma GSMvalve ja Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Elisa sõlmisid koostöölepingu, mille tulemusel hakkab GSMvalve kasutama oma lahendustes Elisa mobiilsidevõrku.

2007. aastal plaanib turvafirma panna valve alla kuni 2000 kodu üle Eesti. " Juhtmevaba koduvalve süsteem peab võimaldama häire korral välja saata tavalisest oluliselt enam sõnumeid kogu määratud kontaktisikute ringile korraga ning võimalust kiirelt helistada kõikidele vajalikele numbritele. Mobiilsideoperaator peab tagama, et SMS-id ja kõned ei jääks "võrku kinni" ja klient saab vajaliku info kiiresti kätte," täpsustas GSMvalve teenindusjuht Arpo Põld.

Tulevikus on GSM valve teenindusjuhi Arpo Põldi sõnul plaanis siduda kõik GSMvalve koduvalve kliendid GPRS-ühenduse abil ühtse monitooringukeskusega, mis võimaldaks pakkuda ka mitmeid lisateenuseid.

GSMvalve pakub juhtmevabu valvesüsteeme, mis teavitavad klienti ja tema poolt määratud isikuid mobiilside teel häireolukordadest. Häireolukorra puhul mobiiltelefonile saabuv SMS sisaldab täpset infot, missugusest andurist häire tuli. Täiendavalt tähelepanu juhtimiseks SMS-ile helistab süsteem kliendi poolt määratud kontaktnumbritele.

Elisa mobiilsidevõrgu levialas elab 99% Eesti elanikkonnast. Elisa emaettevõte on Soome suurimaid telekommunikatsiooniettevõtteid Elisa Oyj.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474