• 09.10.06, 13:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Glehni palmimaja konserveerimine maksis 1,5 miljonit

Eelmisel nädalal lõpule jõudnud tööde kogumaksumus oli ligi 1,5 miljonit krooni, mille käigus muudeti Glehni palmimaja külalistele ohutuks.
Glehni palmimaja konserveeris Nõmme linnaosavalitsus.
Glehni palmimaja täpne ehitusaeg ei ole teada. Hoone on rajatud 19. ja 20. sajandi vahetusel. Palmimaja projekteeris ja ehitas Nikolai von Glehn ise.
Palmimaja arhitektuuri on tihti seostatud kuulsa hispaania arhitekti A. Gaudi loominguga, kuid tegelikult on tegemist pigem juhusliku kokkulangevusega.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 11:17
Professionaalne kinnisvarahooldus ja avariiteenus lasevad keskenduda sellele, mis on päriselt oluline
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele