• 23.10.06, 16:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eestis on 27 000 relvaomanikku

Eraisikust relvaomanikke oli 2005. aastal 28 604 ja 2006. aastal 26 527. Firmade nimel on 2006. aastal 110 relva ja 2005. aastal oli see arv 113, teatas Riigikogu pressiteenistus.
Siseminister Kalle Laanet andis ülevaate tsiviilkasutuses olevatest relvadest.
Laanet ütles, et siseministeerium ja politsei ei pea vajalikuks toetada ettepanekut vähendada ega piirata tsiviilkasutuses olevate relvade arvu, kuivõrd see ei ole piisavalt põhjendatud.
Eraisikust relvaomanikke oli 2005. aastal 28 604 ja 2006. aastal 26 527. Firmade nimel on 2006. aastal 110 relva ja 2005. aastal oli see arv 113.

Artikkel jätkub pärast reklaami

„Samas toetame muudatusi, mis karmistavad nõudeid relvaloa taotlejale ning tõhustavad järelevalvet relvade käitlemise üle,” rõhutas siseminister. Need nõuded on sätestatud Riigikogu menetluses olevas relvaseaduse eelnõus, milles nähakse ette lisaks kehtivale, veel täiendavaid füüsilisele isikule soetamisloa või relvaloa andmist välistavaid asjaolusid ja aluseid.
„Olulisemaks keeldumise aluseks on väärteomenetluse korras isiku karistatus, narkootilise või psühhotroopse aine ebaseaduslikus tarvitamises, valdamises või omandamises,” märkis Laanet.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.

Hetkel kuum

Pikk tee linna tagant ja linna taha võib võtta tööpäevast arvestatava osa. Raha kulub vilinal.
Uudised
  • 18.11.25, 13:00
Kinnisvaraarendus hakkabki nihestuma: juba tegi arendaja linnale ettepaneku
Lumi langeb uusarendustega seotud lootustele ja eluasemeturg kipub aina enam võrdsustuma järelturuga.
Uudised
  • 17.11.25, 12:01
Eluasemeturg ongi muutunud. Teateid “tõehetk uusarenduste turul” tuleb veel. Kontrolli turvarihmu
Eluasemeturg siseneb peatselt uude aastasse: siin on vürtsikaid ja valusaid väljakutseid, ent arendajatele paistab ka üks päästev võti
Keda peetakse kõige mainekamaks arendajaks? Vaata, siin on pingerida!
Uudised
  • 20.11.25, 10:15
Keda peetakse kõige mainekamaks arendajaks? Vaata, siin on pingerida!
Turuosaline, hoia silmad lahti ja pane tähele!
Riigi Kinnisvara AS-i juhatuse esimees Tarmo Leppoja trimmib ettevõtet järjest edasi.
TOP
  • 21.11.25, 06:30
Kinnisvarafirmade TOPi üks mastaapsemaid suurendab tõhusust ja häälestab haldust
Hepsor kavandab Paeväljale tervet kvartalit, kuhu lisaks elumajadele tulevad ka äripinnad.
Uudised
  • 14.11.25, 10:02
Galerii: Hepsor rajab ajaloolisele lennuväljale korterelamud
Viru Keskus AS-i juhatuse liige Gertti Kogermann ja Mainor Ülemiste AS nõukogu liige Guido Pärnits.
Uudised
  • 19.11.25, 12:52
Kinnisvarafirmade TOPi võitjad hindavad kogukonda ja laia linnavisiooni. Neil on prognoos!
Vaata põnevaid kogemusi koostööst Tallinna linnaga
Kinnisvara on ikka olnud üks toekamaid varaklasse.
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Neutra Capitali portfelli kontor.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele