Falcki patrullekipaaži turvatöötaja pidas
teisipäeva öösel kinni noormehe, kes kaabli varastamiseks turnis Tallinna
vanalinnas mööda majaseina, teatas ettevõte.
24. oktoobril kella nelja paiku öösel Falcki juhtimiskeskusse saabunud häirele reageerinud turvatöötaja nägi sündmuskohal umbes kolme meetri kõrgusel mööda maja välisseina turnivat noormeest. Seinalt alla kamandatud “ämblikmehe” sõnul üritas ta lahti lõigata ja kokkuostu viia mööda seina jooksvat kaablit.
Falcki patrullekipaaži turvatöötaja andis end 19aastaseks Alekseiks nimetanud kaablivarga ja tema varustuse politseile üle. Seinal turninud nooruki seljakotist tulid välja tangid, lauanuga, käsikaal, tulemasin, pleier, teeküünlad, higipulk ja kaunistustega puulusikas.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse
tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?