• 27.10.06, 10:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uusrajoonides harrastatakse palju naabrivalvet

Praeguse seisuga on Harjumaal väljaspool Tallinna moodustatud 65 naabrivalvesektorit, neist paljud uuselamurajoonides, kirjutab Eesti Päevaleht.
Kõige aktiivsemad naabrivalve meeskonnad töötavad Viimsi, Rae, Harku ja Saku vallas ja Maardu linnas. Näiteks Rae vallas on moodustatud neli naabrivalvesektorit. Jüris Väljaku tänava kortermajas on naabrivalvega liitunud 61 kodu.
Tallinna ümbrusest on enin naabrivalvesektoreid Viimsis, koostöös on 215 peret.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele