• 30.10.06, 12:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mazeikiu Nafta tegevjuht on sattunud Jukose esindajate kriitika alla

Mazeikiu Nafta tegevjuht Paul Nelson English on kaotanud Jukose poolt delegeeritud nõukogu liikmete usalduse, kirjutas BBN.
Pärast MN nõukogu kokkusaamist teatati, et järgmisel nädalal võib nõukogu vallandada Englishi. Samas praegune juhtkond toetab Englishi.
Jukose poolt delegeeritud nõukogu liikmed ei ole rahul tegevjuhiga. Nad on juba saatnud kirja Mazeikiu Nafta aktsionärile Yukos Internationalile, et 5. novembril nõukogu kohtumisel viiakse läbi umbusaldushääletus Englishi vastu.
Koopia kirjast saadeti ka teisele Mazeikiu Nafta aktsionärile - Leedu valitsusele. Nõukogu liikmed tahavad teada ka valitsuse arvamust tegevjuhi tuleviku kohta Mazeikiu Naftas.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele