• 31.10.06, 14:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

USA linnad, kuhu analüütikud ei soovita kinnisvara osta

Need linnad on ülehinnatud ja järgmistel aastatel oodatakse seal suurt hinnalangust, tsiteeris CNN Money.com juhtivat USA majandusuuringute portaali Moody's Economy.com.
Californias Bakersfield, Fresno, Merced ja Sacramento Stockton. Kinnisvarahinnad tõusid piirkonnas kuni 60% viimase kahe aastaga, kuna Los Angelasis ei mahtunud enam uusi krunte mere äärde ja kinnisvarahaid asusid odavaid maatükke piirkonnas kokku ostma.
Piirkonna suurimaks sissetulekuallikas on põllumajandus, kus palgad on madalad ja tööpuudus kõrge. Ka kinnisvara hinnad ei saa olla kõrged, kui inimesed ei suuda selle eest maksta.
Edela Floridas Fort Myers, Naples, Punta Gorda ja Sarasota, kus tavaline kodu maksab umbes kuus miljonit krooni ja hinnad tõusid eelmine aasta 25%. Kohalik majandus ei suuda sellist koormust taluda, kuna enamus elanikke on pensionieelikud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Atlantic City ja Ocean City hinnad tõusid kõrgustesse, kui Philadelphiast sinna tööle ja tagasi sõitjad müüsid oma korterid kõrgema hinnaga idaranniku teise kodu ostjatele. Kuid kui intressid tõusevad, ei taha keegi teist kodu osta.
Phoenixis müüdi eelmisel aastal kolmandik uutest kodudest spekulantidele ja investoritele, kes nüüd kaebavad, et hinnad on langenud rohkem kui miljon krooni.
Californias Inland Empire, Riverside ja San Bernardino maakond. Ehitusbuum on olnud senimaani selle Los Angelese idapiirkonna tööhõive kasvumootor. Kui tööjõunõudlus väheneb, langeb ka nõudlus uute kodude järele.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 11:00
Liftid viiekorruselistes majades ja naabruskondlik lähenemine: Tallinn otsib kortermajade renoveerimisel uusi lahendusi
Seekordses saates “Kõik ärikinnisvarast” räägime liftidest, kortermajade renoveerimisest ja sellest, kuidas parandada elukeskkonda tervete hoovide ja naabruskondade kaupa, mitte ainult ühe maja piires. Stuudios on Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet ning Tallinna linna juures tegutseva SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt.

Hetkel kuum

Vektori jõuõlaks teiste sarnaste arenduste kõrval on kvaliteet.
Uudised
  • 22.04.26, 10:40
Pindi ja Nordecon müüvad Vektori elu- ja äripindu. Ent sellel arendusel on oluline eelis
Hoone arendajal pole põhjust nutta - selle hoonega ollakse pikas plaanis võidus
Veel selle aasta lõpuni tegutseb siin Keskkonnaagentuur. Ent siis läheb asi põnevaks - uuri allpool galeriid!
Uudised
  • 15.04.26, 06:00
Tubli tegu! Metro muudab büroohoone korterelamuks. Vaata galeriid - võimas muutus!
Metro tegevjuht: Võrreldes uue maja ehitamisega, aitab rekonstrueerimine meil kokku hoida ligikaudu 969 tonni süsihappegaasi
Siit saab sisse. See on nüüdse Artiuse, endise Foorumi keskuse (arhitekt: Hanno Grossschmidt) uuendatud fassaad
Uudised
  • 16.04.26, 16:54
Kes kõik seal olid!? GALERII: Sõõrumaa avas 1200-ruuduse siselinnaku. Trend kinnistub.
Urmas Sõõrumaa: Ühelgi keskusel pole hinge ilma inimesteta, kes sellele tähenduse annavad. Teeme kõik, et sellest saaks koht, kuhu tallinlased ja meie külalised tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla, et kogeda, avastada ja olla osa millestki erilisest.
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Uudised
  • 20.04.26, 06:00
Arendajad, uus seadus täpsustab, millal tuleb järgida müra piirväärtust ja millal sihtväärtust
Olulisemad muudatused puudutavad just planeerimismenetlust
Seileri Kvartali II etapi ehitustanner, siin peaksid majad valmima aasta pärast. Taamal laiub Pärnu linnasüda.
Uudised
  • 17.04.26, 12:32
Siin on muljet magusalt! Pärnu uusarendus nihkub mererannast jõekaldale. 4 nooblit galeriid
Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak: Nordeconi eesmärk on luua keskkond, kus on päriselt hea elada – mitte ainult täna, vaid ka pikemas vaates.
Kui tehinguga seotud lisakulud vähenevad, aitab see tuua turule inimesi, kes muidu jääksid veel ootama, märgib LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing.
Uudised
  • 20.04.26, 11:51
Turuergutamine: LVM ja SEB katsetavad 0-eurost notarikulu ja laenulepingut
Vilniuse linnaarhitekt Laura Kairiene.
Uudised
  • 17.04.26, 06:15
Vilnius 2035 - siin särab raha. Vaata, millest sõltub arenduse väärtus ja edukus
Siin on Vilniuse tulevikuvisioon, millest on õppida ka Tallinnal
SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt ja Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 11:00
Liftid viiekorruselistes majades ja naabruskondlik lähenemine: Tallinn otsib kortermajade renoveerimisel uusi lahendusi

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele