ERI Kommertskinnisvara Lahenduste OÜ avalik
kirjalik enampakkumine nurjus. Firma üritas müüa hoonestamata kahte kinnistut
Loksa linnas, kogupindalaga 33 375 m².
Avalik kirjalik enampakkumine nurjus, kuna puudus huvi. "Loksa linnavalitsus on alale kehtestanud detailplaneeringu, mis eeldab tervisekeskuse, puhkekodu või sanatooriumi ehitamist," selgitas Eri Kinnisvara atesteeritud maakler Aivar Sool krundi piiratud kasutamise võimalust. "Tõenäosus, et linnavalitsus seda muutma hakkab on väga väike, kuna detailplaneeringud on tehtud pikema perspektiiviga," lisas ta.
"Hinnas ei olnud tõenäoliselt probleem, sest see on ikkagi unikaalne krunt ning mujal müüakse sama hinnaga sarnaseid krunte," oli Sool krundi väärtuses kindel.
Kinnistud asuvad merest 200 m kaugusel ja kõik kommunikatsioonid läheduses. Tingimused detailplaneeringu koostamiseks on järgmised: kinnistutel tervikalana säilitatava kõrghaljastuse osakaal vähemalt 70% krundi pinnast. Suurim hoonestuse lubatav korruselisus 4 korrust. Kogu parkimine lahendada omal krundil.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kruntide hind kokku on 25 miljonit krooni, millele lisandub käibemaks.
Hetkel on kõigil võimalik need kinnistud osta, kuulutus on üleval kinnisvaraportaalis
City24.eeAutor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.