Äripäev avalikustas neljapäeva õhtul kell
20.30 ballil TOP 100 Eesti edukaima ettevõtte, milleks osutus Märt Vooglaiule
kuuluv Manutent.
Vooglaiu firma Manutent on viie aastaga kasvanud rahvusvaheliseks kinnisvaraarendusfirmaks, mille arendatavate projektide kogumaksumus ulatub mitme miljardi kroonini. Mitmed pankrotid üle elanud Vooglaiule on tänavune aasta tõelise rahasaju kaasa toonud.
Ta ostis turvaärimees Urmas Sõõrumaalt Manutendi välja ja see toob talle ka häid dividende. Vooglaid on ostnud Hispaaniasse pea saja miljoni krooniseid villasid, investeerib Riia ja Peterburi kinnisvaraturule.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Äripäeva rikaste edetabelis on Vooglaid tänavu 561,5 miljoni krooniga 36. kohal.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.