• 11.12.06, 15:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Briti ärimees tapeti politseijaoskonna ees

Rikas ärimees peksti politseijaoskonna ees surnuks, kirjutas The Sun.
Parlamendi liikme Boris Johansoni sõpra Stephen Langfordi ründas Oxfordi maakonnas koduteel viis noorukit. Noorukit peksid meest pähe kuni too teadvuse kaotas. Ärimehe leidis politseinik, kes suundus tagasi politseijaoskonda.
43.aastane ärimees suri vigastustesse vahetult pärast haiglasse toimetamist.

Artikkel jätkub pärast reklaami

"Inimese surnukspeksmine ühes Inglismaa turvalisemas linnas ja veel politseijaoskonna ees ületab kõik piirid," ütles parlamendi liige Boris Johanson.
Stephen Langford oli telekommunikatsiooniettevõtte tegevjuht, kes armastas Ferrariga sõita.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele