• 29.01.07, 12:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

KV.EE eesmärk 2007. aastal on 85 protsendiline käibekasv

Kinnisvarawebi haldav Diginet OÜ käive oli auditeerimata andmetel eelmisel aastal üle 6,5 miljoni krooni ja kasum 2,4 miljonit krooni.
Aasta edukas teine pool aitas saavutada käibe kasvuks 58%. September oli 2005. aasta septembriga võrreldes koguni kaks korda edukam, teatas ettevõte.
"Aasta alguse tulemusi jahutas eluasemedefitsiit, kinnisvara osteti ilma reklaamita. Alles kevadel vajati rohkem reklaami ja sügisel toimus reklaamimüügis hüppeline kasv," märkis KV.EE tegevjuht Tarvo Teslon.
"Väga kiirelt on kasvanud eraisikutest kuulutajate arv, mis andis tulemustele palju juurde. Juba praegu on meil kuulutusi kordades rohkem, kui kuulutustelehtedel. Aasta algus annab lootust sel aastal saavutada kasvunumbriks 85 protsenti. Ja veelgi suurema kasumi kasvuga loodame ÄP Gaselli Top’is hea koha saavutada," lisas Teslon.
KV.EE-l on kaks sõsarportaali Leedus. Edomus.lt asutati 2005. aastal ning populaarseim konkurent Aruodas.lt osteti 2006. aasta lõpus.
Diginet OÜ kuulub Moonfish Media gruppi, mis omab oksjonilehte Osta.ee ja kuulutusteotsingut Hydra.ee.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.03.25, 16:06
Kastani Kolmnurk – Tartu kaasaegseim ärihoone
Tartu kesklinna piirile, Kastani ja Võru tänava ristmikule, kerkib silmapaistev viiekorruseline büroohoone Kastani Kolmnurk, kus on võimalus endale uus kodu leida vaid valitud Tartu ettevõtetel. Tegemist on tõelise pilgupüüdjaga, mille iga detail on põhjalikult läbi mõeldud – funktsionaalsus, mugavus ja kaasaegsus on ühendatud kolmnurkse disaini ja tumeda klaasfassaadiga.

Hetkel kuum

Kinnisvaranalüütik Tõnu Toompark.
Uudised
  • 14.03.25, 06:45
Elukondlikul järelturul hakkab tehingute arv langema
Kodu omamist investeeringuks pidada ei saa, kuna investeering peaks kapitali kasvatama. Küll aga on kodu ostmisel selge säästmise ehk kapitali säilitamise funktsioon.
Krulli kvartali foto. Autor: KOKO arhitektid
Uudised
  • 17.03.25, 14:22
Indrek Hääl: Krulli kvartal otsib uusi julgeid lahendusi
Luminori Baltikumi eraisikute panganduse juht Tanel Rebane (Foto: Luminor).
Uudised
  • 14.03.25, 13:01
Euroopa kinnisvaraturul jõujooned vahetuvad
Leedu logistikaparkide arendaja Sirin Developmenti tegevjuht Laurynas Kuzavas (paremal) ja juhatuse esimees Lars-Åke Tollemark rääkisid, et geopoliitiline olukord mõjutab paratamatult ettevõtjate kindlustunnet, kuid see võib ka kohalikele arendajatele võimalusi pakkuda.
Uudised
  • 17.03.25, 06:45
Julged plaanid tühja laohoonega: Leedu arendaja otsib Eestist suurt kasvu
Mida enam linna ääre poole, seda rohkem neid on.
Uudised
  • 11.03.25, 15:09
Tallinna uute elupindade turul laiub 3 aasta laojääk
Uus Maa partner ja juhatuse liige Mika Sucksdorff kutsub üles tõsisele mõttetööle.
Uudised
  • 07.03.25, 10:50
Eluasemeturg tõmbub pingesse - 4 eksperti jagavad juhiseid
Korja üles: soovitused arendajale, maaklerile, ostjale ja müüjale. Vaata - just niipalju kallineb uus eluase alates 1. juulist
Uus-Järveküla elurajoon.
Uudised
  • 13.03.25, 11:26
Invego alustas EfTENi toel 40-miljonilise arenduse viimase etapiga
Narva maantee lõik, kus asub müügis olev äripind, on planeeritud Tallinna üheks esinduslikumaks ärikoridoriks.
  • ST
Sisuturundus
  • 17.03.25, 12:19
Tallinna peatänav ärkab ellu ja koos sellega avanevad haruldased investeerimisvõimalused

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele