• 31.01.07, 11:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Merkol valmis esimene kõrgepingealajaam

Lähikuudel alustab tööd Merko Ehituse ehitatud Viru-Nigula tuulepargi alajaam.
Eile lõpetati pidulikult Viru-Nigula tuulepargi alajaama ehitus ja Eesti Energia on seega valmis hakkama elektrit vastu võtma.
Alajaama ehitas AS Merko Ehitus, kelle jaoks oli tegemist esimese kõrgepingealajaamaga. "Kindlasti ei jää see aga viimaseks," ütles Merko Ehituse juhatuse liige Andres Agukas.
Tuulepargi 110kilovatine alajaam läks maksma 18,7 miljonit krooni, vahendas postimees.ee Virumaa Teatajat.

Artikkel jätkub pärast reklaami

"Loodame, et jaam töötab sama hästi, kui ta välja näeb," muheles OÜ Põhivõrk juhatuse esimees Lembit Vali.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele