• 27.03.07, 14:46
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Politsei hoiatab kahtlaste lotovõitude eest

Viimasel ajal on Eestis hakanud posti teel levima kirjad, milles kirjasaajat teavitatakse lotovõidust. Võidu kättesaamiseks peab inimene maksma loteriivõidu vormistamise tasu.
„Iga inimene peaks esmalt mõtlema, kas ta on mõnest sellisest loteriist osa võtnud. Kui mitte, siis on ilmselgelt tegemist pettusega,” ütles keskkriminaalpolitsei vanemkomissar Ivo Kolk. „Ebatavaline on ka asjaolu, et loteriivõidu vormistamise eest küsitakse inimeselt eraldi tasu.”
Viimase kuu jooksul on sagenenud juhtumid, kus üle Eesti saadetakse inimestele posti teel kirju, et nad on saanud loterii peavõidu suuruses 10 miljonit eurot. Kirjas palutakse lotovõidu kätte saamiseks täita ankeet, kuhu tuleb kirjutada oma nimi, kontaktandmed ning pangakonto number.
Kui inimene vastab esimesele kirjale, saadetakse talle teine kiri, kus palutakse võidu vormistamiseks tasuda saatja pangakontole teatud rahasumma. Sarnaseid kirju võidakse saata ka e-posti teel.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Keskkriminaalpolitsei hoiatab inimesi, et tegemist on petuskeemiga ning kindlast ei tohi saata võõrastele ei oma kontaktandmeid, pangakonto numbrit ega ka raha.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Viru Keskuse juht Gertti Kogermann.
Uudised
  • 10.11.25, 12:16
Kinnisvarafirmade TOPi üks ambitsioonikamaid püüab tippude tippu
Neutra Capital ASi enamusomanik ja nõukogu liige Kenneth Karpov.
Uudised
  • 12.11.25, 09:55
Kinnisvarafirmade TOPi üks uuenduslikumaid sihib ärilinnakuid ja puitmaju. Tal on karm prognoos
Neutra Capitali omanik ja juht nimetab 3 edutegurit, teeb 4 prognoosi ja näitab ära 4 eesootavat väljakutset. See puudutab tervet kinnisvaravaldkonda!
Kinnisvara on ikka olnud üks toekamaid varaklasse.
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Nii see läheb: uute eluasemete turg käriseb ise samuti
Uudised
  • 10.11.25, 13:39
Nii see läheb: uute eluasemete turg käriseb ise samuti
Mainor Ülemiste AS nõukogu liige Guido Pärnits.
TOP
  • 07.11.25, 13:47
Kinnisvarafirmade TOPi üks tegusamaid vaatab tulevikku optimismiga
Nüüd saab lükata sisse kõrgema käigu ja manööverada vabamalt
Siia vanasse tootmishoonesse tuleb sündmustekeskus.
Uudised
  • 10.11.25, 15:26
Galerii: Krulli Kvartal lõi Merkoga käed, arhitektuur tuleb nimekatelt büroodelt
Arco Vara Kinnisvarabüroo vastne tegevjuht Martin Õunap.
Uudised
  • 11.11.25, 12:44
Arco Vara Kinnisvarabüroo sai uue juhi
Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov.
  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele