Pärnu ärimehi ühendav OÜ Neli Investorit
ostis eile Tullio Liblikult ja Arco Investeeringute ASilt kaks Pärnu kesklinna
kinnistut, mille maa-amet 2005. aasta alguses maadevahetuse käigus Liblikule
müüs.
Tegu on kontserdimaja kõrval asuvate Aida 8 ja Lai 5 kinnistutega, kuhu kavatsetakse ehitada neljakorruseline ärihoone ja kaheksakorruseline elamu. Tehingu hinda osalised ei avalikusta, kirjutas Pärnu Postimees.
OÜ Neli Investorit omanikeks on OÜ Asratem ja LVM Arenduse OÜ. Asratem kuulub Margus Kangurile ja Aare Partsile, LVM Arendus Andres Sutile, Ingmar Saksingule ja Jaan Lepale.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.