• 19.04.07, 12:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uus Maa: vanalinna kinnisvara on riskivaba investeering

Vanalinnas paiknevat kinnisvara peetakse jätkuvalt riskivabaks investeeringuks, selgus Uus Maa kinnisvaratrendide ülevaatest.
Põhjus, miks vanalinna kinnisvara peetakse kindlaks investeeringuks, on see, et sarnase piiratud kogumi hinnatase on perspektiivis kindlasti tõusev.
Et rahavood sarnastel kinnisvaraobjektidel moodustavad ca 3-4% tootluse, on valdav osa taolistest investeeringutest rajatud soetatava kinnisvara väärtuse tõusule.
Suurima osa välisinvesteeringutest moodustavad jätkuvalt Skandinaavia maadest pärinevad rahapaigutused, seal hulgas Rootsi ja Soome.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele