• 23.04.07, 12:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Leedu ärimees jäi Kaliningradis kadunuks

Leedu ärimeeste klubi asutaja ja president, ettevõtte Roslitstroj tegevjuht ja Jupoja nõukogu liige Stanislovas Jucius jäi Kaliningradis kadunuks.
Leedu välisministeeriumi andmetel ei tulnud mees 18. aprillil enam tööle ja teda polnud võimalik ka telefoni teel kätte saada, vahendas BBN.
Leedu konsulaat Kaliningradis käib kohalikule politseile peale, et korraldataks suur otsimiskampaania.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Neljapäeval saadeti ametlik kiri samasuguse palvega Venemaa välisministeeriumi esindajale Kaliningradis Sergei Bezberežjevile.
Reedel kohtus Leedu peakonsul Viktoras Baublys Kalingradi kuberner Georgi Bosiga ja palus temalt ärimehe otsimisoperatsiooni kiirendada ning võtta kasutusele kõik meetmed, et leida mees.
Venemaa televisioonikanalites on ilmunud teade Juciuse kadumise kohta.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.02.26, 09:49
Fahle linnaku teekond tööstusvaremetest ihaldatud ärikvartaliks
Neutra Capitali juht Kenneth Karpov ja Fahle kvartali arengus olulist rolli mänginud arhitekt Margit Aule meenutavad, kuidas kulges Fahle linnaku uueks loomine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele