• 26.04.07, 11:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lukoil läheb tagasi Iraaki

Lukoil jätkab tööd Iraagis, mille katkestas 2003. aastal Ameerika sissetung Iraaki.
Lukoili kiirustamine asjaga on aru saadav, sest oli vaja ruttu koht nö kinni panna, sest pärast valitsuse vahetumist võivad kõik Vene projektid puruneda, vahendab Gazeta.ru.
Ajalehe andmetel julgesid suurematest rahvusvahelistest firmadest venelased esimesena teha julge sammu ja minna Iraaki. Lukoili juhatuse sõnul on olukord Iraagis juba stabiilne ja võib jätkata nafta kaevandamise tööd.
Seoses sõjaga Iraagis seisis praktiliselt nafta puurimine Iraagis alates 2003. aastast. Venelastel on plaanis jätkata Iraagis töid maardlas, kus on naftareserve umbes 11-15 miljardit barrelit.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele