Põlengu pealtnägija Rakvere spordikeskuse administraatori Annika Nurga sõnul ei suudetud karusselli kohe peatada ja inimesed sõitsid läbi leekide.
Annika Nurk ütles Eesti Päevalehele, et esmalt hakati tulekahju kustutama veega ja otsimise peale leiti tivolist siiski üks vahtkustuti.
Põlengu süttides ei suudetud esialgu kohe karusselli sulgeda ja inimesed sõitsid läbi leekide. Kui karussell seisma saadi, aitasid teised inimesed kõigepealt kannatanuid läbi leekide.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele