Rakvere linnavalitsus otsustas tunnistada
kehtetuks Tivoli tuurile antud avaliku ürituse loa seoses asjaoludega, mida ei
olnud luba andes võimalik ette näha.
Linnavalitsus leiab, et tulenevalt tivolis juhtunud tuleõnnetusest ei ole antud meelelahutusürituse jätkumine mõistlik. Ürituse mittetoimumine muudab ühtlasi lihtsamaks uurimisorganite töö õnnetuspaigas, teatas linnavalitsus.
Avalikest huvidest lähtuvatel kaalutlustel tühistati ka Tivoli tuurile antud luba ilutulestiku korraldamiseks pühapäeval. Lisaks teatas linnavalitsusele SA Virumaa Muuseumid, et nemad jätavad ära tänaseks õhtuks planeeritud ilutulestiku linnuses.
Rakvere abilinnapea Ain Suurkaev ja Tivoli Tuuri projektijuht Lauri Viikna kinnitasid oma ühisavalduses, et Tivoli Tuuri ürituse lõpetamise vajalikkust Rakvere linnas tunnistasid nii linnavalitsus kui ka ürituse korraldaja ühiselt, ilma ühegi erimeelsuseta, samuti teised osapooled - päästeteenistus, politsei ja meedikud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
"Kujunenud olukorras ning arvestades tuleõnnetust ja selle tagajärgi ei ole Tivoli Tuuri ürituse jätkamine Rakveres mõistlik ega eetiline - see on meie ühine seisukoht. Tunneme kaasa kõigile, kes tuleõnnetuses kannatada said," seisab avalduses.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.