Siseminister Jüri Pihl tänas aprilli lõpust
mai alguseni kestnud suuroperatsioonide ajal Eesti riigi kaitsel seisnud
politseinikke, piirivalvureid, päästeametnikke, sisekaitseakadeemia ning
kodakondsus- ja migratsiooniameti töötajaid.
Pihli sõnul olid aprillikuu viimaste päevade sündmused kogu Eesti
jaoks tõsiseks proovikiviks. "Rahutuste kiire lahendamine näitas, et meie riik on võimeline oma otsuseid kindlameelselt ellu viima ja neid vajadusel ka kaitsma," ütles Jüri Pihl. "Hindan väga kõrgelt kõigi reageerijate professionaalset tegutsemist nii aprillisündmuste perioodil kui ka igapäevatöös. See on parim märk sisejulgeolekustruktuuride valmisolekust oma riiki ja rahvast kaitsta."
Siseminister avaldas tänu enam kui 250 sisejulgeolekuametnikule. Politsei mõõkadega teeneteristid anti 47
Artikkel jätkub pärast reklaami
osalejale erilise vapruse tänuks. I klassi mõõkadega teenetemärgi saipolitsei peadirektor Raivo Aeg. II klassi mõõkadega teenetemärgi sai aprillisündmusteajal politsei staapi ja operatiivstaapi juhtinud Põhja Politseiprefektuuri politseiprefektRaivo Küüt ning Põhja Politseiprefektuuri korrakaitseosakonna politseidirektorTarmo Miilits, samuti tänaval eesliinil seisnud Lääne Politseiprefektuuri korrakaitseosakonna preventsiooni- ja patrullitalituse vanemkomissar Kalvi Almosen. Teised autasustatud pälvisid politsei teeneteristi mõõkadega versiooni III klassi.
Samuti anti politseinikele üle preemiad Rahvusvahelise Politseiassotsiatsiooni fondi
politseinike töö tunnustamiseks kogunenud toetussummast. Toetajate soovil on preemia mõeldud tehtud tööst või vigastusest taastumiseks. Kokku annetati politseinike toetuseks pisut üle ühe miljoni krooni.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.