• 10.07.07, 11:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Valga plaanib Väike-Laatsi piirkonda arendada

Valga linnavalitsus otsustas algatada Väike-Laatsi tööstuspiirkonna ja selle lähiümbruse detailplaneeringu.
Planeeritav ala hõlmab Valgas Väike-Laatsi tööstuspiirkonda raudtee, Saviaugu tänava ja kõrgepingeliinide vahel, kirjutas Valgamaalane. Planeeritud ala suurus on umbes 60 hektarit.
"Planeeringu eesmärk on soodustad kõrge tootlikkusega ettevõtluse ja ettevõtlusinkubaatori arengut ning töökohtade loomist Valga linnas," selgitas linnavalitsuse arenguameti juhataja Meelis Linnamägi.
Maa-ala tahetakse kruntideks jagada, määrata kruntidele ehitusõigust tootmis-, logistika-, äri- ja haldusfunktsiooniga hoonete projekteerimiseks ja ehitamiseks.

Artikkel jätkub pärast reklaami

See on jätk tunamullu algatatud Väike-Laatsi tööstuspargi infrastruktuuri arendamise projektile.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele